hd

 

 

 

 

 

 

 

hd11xe

 

Profesjonalna aparatura USG

Uniwersalny sprzęt do wielu badań

Poradnia Vitalis dysponuje sprzętem najnowszej generacji. Posiadamy między innymi nowoczesne aparaty USG Philips HD7 XE oraz USG Philips HD 11 XE, które wyposażone są w cały komplet głowic, umożliwiający wykonanie między innymi USG tarczycy, układu rozrodczego (oraz oczywiście badań ginekologicznych oraz położniczych), jamy brzusznej, USG 3D i 4D, stawów, piersi i prostaty. Oba wymieniowe sprzęty gwarantują możliwość bardzo dokładnego badania.

To, co nas wyróżnia, to możliwość wykonania kompleksowego badania USG przezprzełykowego serca (tzw. TEE) oraz badań obciążeniowych serca (stres ECHO). Oba działania to bardzo duże możliwości nie tylko dla pacjenta, ale przede wszystkim dla samego kardiologa, który ma sposobność ich zlecenia. Uzyskane wyniki pozwalają jeszcze lepiej zapoznać się z rytmem funkcjonowania serca pacjenta w określonym momencie.

Pragniemy także poinformować o tym, że jako jedni z pierwszych na terenie Zachodniej Małopolski otrzymaliśmy oficjalną Akredytację dla Pracowni Echo klasy B Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. To nie tylko docenienie jakości świadczonych usług, czy wykorzystania aparatu USG, ale także uznanie, że obsługiwany przez nas sprzęt wydatnie pomaga w trafnej diagnozie stanów naszych pacjentów. Każda zgłaszająca się do nas osoba może liczyć na najwyższy poziom badań USG serca i naczyń krwionośnych.

Poniżej prezentujemy przykładowe obrazy uzyskane z naszych aparatów. 

 



USG prenetalne ciąży bliźniaczej.

 

Nasza Poradnia zlokalizowana jest ok. 3 min jazdy samochodem od zjazdu
z autostrady A4 (zjazd Trzebinia) oraz w odległości ok. 400 m od dworca PKP
w Trzebini (przejście na drugą stronę kładką nad torami kolejowymi.
Rozkład jazdy pociągów: kliknij

footer