hd

 

 

Nasza oferta


Start / Oferta

 


Oferta neurochirurga, medycyny estetycznej i innych specjalistów

Propozycja poradni Vitalis

Lekarz to jeden z najbardziej odpowiedzialnych zawodów. Czy to kardiolog, czy neurolog czy też inny specjalista, bez względu na wykonywane działania dba o jedną z najcenniejszych rzeczy na świecie – o zdrowie (a tacy specjaliści jak kardio- i neurochirurg nawet o życie). Dlatego też, kompletując kadrę lekarzy specjalistów w poradni Vitalis, kierowaliśmy się nie tylko ich wiedzą, ale także zdobytym doświadczeniem. Przeprowadzenie USG, kolonoskopii czy też zabiegów z zakresu medycyny estetycznej nie wydają się być trudnymi zadaniami, ale w każdym z nich oprócz wiedzy potrzeba także odpowiednio podejścia do pacjenta i szeregu umiejętności, których nie uczą na żadnych studiach.

Szeroki zakres badań i leczenia

Bez względu na to, czy pacjent zgłosi się do kardiologa, diabetologa czy na przykład neurologa, w poradni Vitalis, uzyska fachową pomoc. Każdy z naszych lekarzy najpierw przeprowadza wyczerpujący wywiad, by trafnie postawić diagnozę. Następnie decyduje o tym jakie kolejne kroki należy wykonać, aby pacjent znów mógł cieszyć się pełnym zdrowiem. Posiadamy najnowsze sprzęty medyczne do przeprowadzania USG czy wykonywania kolonoskopii.

Rehabilitacje i pomoc w odchudzaniu

Pomagając pacjentom w powrocie do pełnego zdrowia, prowadzimy liczne rehabilitacje, które opierają się na idei holistycznego traktowania organizmu człowieka. Dodatkowo, nasi specjaliści ułożą dla pacjentów dopasowany do nich plan odchudzania. Pomożemy wszystkim chętnym osobom zrzucić zbędne kilogramy. Odchudzanie niestety nie należy do łatwych procesów, ale dzięki odpowiedniej motywacji i samozaparciu wszystko jest możliwe do zrealizowania.


por1

Poradnia lekarska

 

wiecej

reh2

Rehabilitacje

w przygotowaniu... 

wiecej

oty3

Walka z otyłością

w przygotowaniu...

wiecej

 

 kardiolog, neurolog, ortopeda - Chrzanów, Trzebinia, Jaworzno

 

 

footer