hd

 

 

 

 

Szanowni Państwo

 

W związku z niedawnym uruchomieniem  usług w zakresie medycyny estetycznej zapraszamy do korzystania z naszych usług w bardzo konkurencyjnych cenach. Wszystkie zabiegi wykonywane są z zastosowaniem najlepszych dostępnych na rynku preparatów przez  dr Filipa Reś -specjalisty chirurgii ogólnej, naczyniowej oraz estetycznej.  Dzięki  ponad 10-letniemu doświadczeniu gwarantuje on najwyższy poziom wykonania usług z zakresu  medycyny estetycznej. 

 

 Mezoterapia igłowa 

Mezoterapia igłowa polega na wstrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczych na twarz, szyję, dekolt, ręce, skórę głowy, uda oraz inne części ciała, które wymagają interwencji z zewnątrz. Stosując kosmetyki, kremy, które w większości zbudowane są ze zbyt dużych cząsteczek, docieramy tylko do zewnętrznej warstwy naskórka. Wówczas rezultat jest jedynie chwilowy i niewielki. Alternatywą do tego działania jest mezoterapia igłowa, która daje szybkie efekty, a przede wszystkim trwałe. Poprzez odpowiednio dobrane substancje i nowoczesną metodę można osiągnąć wspaniałe efekty. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem


 

 

 

Botox 

BOTOKS blokuje przewodzenie bodźców z nerwów do mięśni odpowiedzialnych za mimikę twarzy. Zapobiega to skurczowi tych mięśni, a jednocześnie marszczeniu i fałdowaniu się skóry, a więc utrwalaniu i pogłębianiu się zmarszczek. Botoks działa jedynie w obrębie mięśni, do których został wstrzyknięty, podczas gdy pozostałe mięśnie funkcjonują jak dotychczas. W efekcie wyraz twarzy nie zmienia się, natomiast zanikają zmarszczki. BOTOKS zaczyna działać po 2-3 dniach od wstrzyknięcia, a pełny efekt leczenia może być widoczny dopiero po 7 – 10 dniach.

Wskazania: zmarszczki między brwiami, zmarszczki poziome czoła, kurze łapki, zmarszczki wokół ust. Efekty zabiegu utrzymują się od 3 do 5 miesięcy i dłużej w zależności od skłonności osobniczych. Efekt ten zanika stopniowo.

Efekty niepożądane: Do najczęstszych działań niepożądanych należy tkliwość i zasinienie w miejscu wstrzyknięcia. W niektórych przypadkach, BOTOKS może przechodzić na okoliczne mięśnie i powodować ich przemijające osłabienie. Rzadko, może dochodzić do niewielkiego i odwracalnego opadania powiek i brwi, trwającego 1-2 tygodnie. Cennik


Kwas hialuronowy

Sposób działania.
Preparaty do wypełniania zmarszczek na bazie kwasu hialuronowego mają postać krystalicznego, bardzo plastycznego i elastycznego żelu, który po wprowadzeniu do skóry wypełnia zmarszczkę, dając bardzo naturalny efekt. Po wstrzyknięciu żelu w linię zmarszczki lub w usta preparat wiąże wodę i powiększa objętość danej okolicy, wygładza ją bądż nadaje zadany kształt w przypadku ust czy policzków.

Zabiegi podczas których wykorzystujemy kwas hialuronowy:

  • modelowane i powiększenie ust,
  • korekcja zmarszczek między brwiami tzw. lwiej zmarszczki,
  • korekcja bruzd marionetek,
  • korekcja bruzd nosowo-wargowych,
  • uzupełnienie tzw. doliny łez,
  • korekcja tzw. zmarszczek palacza,
  • uzupełnienia objętości policzków - wolumetria
  • korekcja wszelkich innych bruzd powstałych z wiekiem bądź pod wpływem urazu.

 

 

Powiększanie ust usieciowanym kwasem hialuronowym

Oferujemy konturowanie ust, wypełnianie objętości czerwieni wargowej – powiększenie ust, podniesienie kącików ust, podkreślenie tzw. Łuku kupidyna, zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym (krem EMLA) lub stomatologicznym. 

 Cennik


 

NICI LIFTINGUJĄCE 

 

 

Aplikacja nici jest praktycznie bezinwazyjna i bezbolesna, trwa około pół godziny, nie pozostawia żadnych blizn ani nacięć, a drobne zaczerwienienia znikają w ciągu kilku dni. Dodatkowo można je aplikować niemal na całym ciele – tak delikatnych i wszechstronnych nici jeszcze nie było!

Główne wskazania do zastosowania metody nici First Lift to m.in;

na twarzy:

- Pionowe i poziome zmarszczki na czole

- Lifting czoła, obniżone zewnętrzne krawędzie brwi, wiotka, miękka tkanka, opadające brwi

- Dolna powieka – worki

- Policzki

- Wyraźny fałd nosowo-wargowy

- Rowek policzkowo-jarzmowy

- Fałd podbródkowy

- Fałd marionetkowy

- V-lifting

- Opadające policzki i obszar pod dolną szczęką

- Fałdy skóry na policzku

- Pomarszczone policzki 

na ciele:

- Fałdy i zmarszczki skóry na szyi i dekolcie

- Ujędrnianie i kształtowanie piersi,

- Zwiotczenie tkanek i rozstępy na pośladkach, brzuchu, ramionach i nogach

- Niewrażliwa skóra i tkanka podskórna (szczególnie po liposukcji)

- Otyłość - ramiona, brzuch, żebra

- Łysienie 

Metoda przyszłości

Zdaniem lekarzy specjalistów zabiegi z zastosowaniem nici PDO First Lift będą znajdować coraz większe rzesze zwolenników. Metoda PDO jest właściwie bezinwazyjna dla organizmu i może stanowić sprawdzoną już alternatywę dla pacjentów, którzy nie oczekują efektu liftingu chirurgicznego lub takiego, jakie dają nici Happy Lift. A biorąc pod uwagę wszechstronność zastosowania nici PDO, stają się one produktem, który może w przyszłość zrewolucjonizować sposób myślenia o medycynie estetycznej w naszym kraju.

Cennik

Nasza Poradnia zlokalizowana jest ok. 3 min jazdy samochodem od zjazdu
z autostrady A4 (zjazd Trzebinia) oraz w odległości ok. 400 m od dworca PKP
w Trzebini (przejście na drugą stronę kładką nad torami kolejowymi.
Rozkład jazdy pociągów: kliknij

footer