Zadbaj o swoje zdrowie i odwiedź poradnię VITALIS

  • Najlepsi specjaliści
  • Najnowsze wyposażenie
  • Najlepszy wybór

Założyciele

W 2014 roku otworzyliśmy nowoczesny i jednocześnie przyjazny dla pacjentów ośrodek w Trzebini z pełnym panelem specjalistyczno – diagnostycznym. W Vitalis pracuje kardiologpsychiatraneurolog, a także wielu innych specjalistów.

prof.nadzw. dr hab.n.med. Aleksander Żurakowski

Specjalista chorób wewnętrznych - KARDIOLOG

dr n.med. Jacek Nowak

SPECJALISTA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH - Kardiolog

OFERTA

Choroby serca

Zespół Poradni Specjalistycznych „Vitalis” został stworzony przez lekarzy kardiologów z myślą umożliwienia pacjentom dostępu do nowoczesnej i kompleksowej ambulatoryjnej opieki kardiologicznej.

Specjalistyczne poradnie lekarskie

Każdy z naszych lekarzy najpierw przeprowadza wyczerpujący wywiad, by trafnie postawić diagnozę. Następnie decyduje o tym jakie kolejne kroki należy wykonać.

Medycyna estetyczna

Zabiegi wykonujemy z zastosowaniem urządzeń będących znakiem czasu, które stosują najnowsze zdobycze technologii.

Biopsja cienkoigłowa

Biopsja aspiracyjna cienkoigłowa pod kontrolą USG to jedna z najmniej inwazyjnych metod brania odpowiedniego materiału cytologicznego.

Rehabilitacje

Kompleksowe spojrzenie na pacjenta pozwoli na takie prowadzenie rehabilitacji, że ten odzyska pełną sprawność w możliwie najkrótszym czasie.

Gastroskopia i kolonoskopia

Najlepsza metoda na prawidłową ocenę górnej części układu pokarmowego, która obejmuje takie narządy jak przełyk, żołądek i dwunastnicę.

Nasz gabinet

Poradnia Vitalis to profesjonalnie wyposażone miejsce, w którym każdy pacjent potrzebujący pomocy spotka się z życzliwymi specjalistami o odpowiednich kwalifikacjach. Dzięki sprzętom najnowszej generacji, które są widoczne na zdjęciach, nie tylko wykonujemy zabiegi z zakresu gastroskopii czy kolonoskopii, ale także prowadzimy rehabilitację pacjenta czy umożliwiamy korzystanie z propozycji medycyny estetycznej.

Opinie

Szybkość, sprawność, perfekcja - jedźcie i przekonajcie się sami - moja mama - lat 78, wróciła do sił po 2 wizytach w PAKS Chrzanów, najpierw oddział naczyniowy - pozdrawiam dr Cwika, potem kardiologia u dr Żurakowskiego
Piotr Jasiak
2012-05-23
Dziękuję za bardzo profesjonalny zabieg krioablacji, który przeprowadził Pan Doktor Jacek Nowak wspólnie z Panem Doktorem Jackiem Bednarkiem. Jest Pan Doktor wielkim profesjonalistą, który bardzo życzliwie podchodzi do pacjentów.
Zofia Sipiora
2019-03-01

DOFINANSOWANIE Z UNII EUROPEJSKIEJ

Poradnia Vitalis był budowana między innymi dzięki środkom pozyskanym z Unii Europejskiej. Nasz ortopeda, psychiatra, a także diabetolog i kardiolog nie mieliby możliwości świadczyć swoich usług medycznych, gdyby nie pomoc finansowa z Europy. My sami obecnie dzięki sprzętowi najnowszej generacji jesteśmy gotowi do niesienia pomocy pacjentom na wielu różnych płaszczyznach. Świadczymy usług medycyny estetycznej, wykonujemy zabiegi gastroskopii, kolonoskopii, a także podejmujemy się wielu innych specjalistycznych działań.