Rehabilitacja-NFZ

Rehabilitacje

wizyta diagnostyczna

Pierwsza wizyta ma charakter diagnostyczno-terapeutyczny. Większość czasu poświęcona jest na kompleksowe badanie fizjoterapeutyczne, polegające na szczegółowym wywiadzie z Pacjentem na temat dolegliwości i obecnego stanu zdrowia. Dokładna diagnostyka ma na celu określenie przyczyny dysfunkcji i zaplanowanie indywidualnego programu terapeutycznego, który rozpoczyna się już w trakcie pierwszej wizyty. W terapii wykorzystuje się nowoczesne metody fizjoterapeutyczne. Pacjentowi dobiera się też indywidualny program ćwiczeń.

wizyta standardowa

Standardowa wizyta fizjoterapeutyczna łączy w sobie elementy terapii manualnej oraz ćwiczeń z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu rehabilitacyjnego i Trening na sali gimnastycznej pozwala na utrwalenie efektów terapii.

wizyta indywidualna

Indywidualna wizyta fizjoterapeutyczna przeznaczona jest dla Pacjentów wymagających indywidualnej pracy manualnej. Podczas tego typu terapii fizjoterapeuta jest na wyłączność danego Pacjenta

Trening funkcjonalny

Trening funkcjonalny ustalany jest w sposób indywidualny, w zależności od rodzaju dolegliwości, ogólnego stanu zdrowia oraz potrzeb i założonego celu, dobiera się zestaw ćwiczeń obejmujących ruch we wszystkich płaszczyznach.

Program Profilaktyki i Promocji Zdrowia

Ta oferta skierowana jest do osób po 65 roku życia, chcących w sposób regularny dbać o swoją sprawność fizyczną oraz działać profilaktycznie. Wyłącznie w pakiecie 10 zabiegów.

Nasi specjaliści

fizjoterapeuta

Kamil Jachna

mgr

Grzegorz Dańków

mgr rehabilitacji

Elżbieta Piątkowska

Punkt szczepień Covid-19

X